Het BRP+ optiepakket werd door ons ontwikkeld om onze klanten de ultieme rijervaring te bezorgen. Door toevoeging van nieuwe programma-code in de motorcomputer kunnen we extra functies programmeren zoals Launch Control , No Lift Shift , Anti Theft Mode en vele andere. Kortom nog meer rijplezier voor wie het wenst.
- Start-Stop Desactivation
Deze functie zorgt ervoor dat de wagen niet stilvalt wanneer je stopt.
- DPF OFF
Zit je roetfilter (DPF) vol? Zit deze vaak in regeneratie? Of heb je andere problemen met de DPF? De oplossing is simpel, wij verwijderen deze voor jou en al de problemen zijn van de baan! De kostprijs is veel lager dan een nieuwe DPF, komt de levenstermijn van uw turbo ten goede, het verwijderen zal resulteren in een betere performance van uw voertuig én uw wagen zal op de koop toe minder verbruiken!
- Cylinder On Demand
Sommige wagens schakelen bij middelzware motorbelasting een deel van hun cilinders uit. Die techniek heet Cylinder On Demand. (bv. 1.4 TSI ACT, 4.0 TFSi, Corvette, …) De motor draait rustig door en levert nog steeds veel kracht, alleen het verbruik en de uitstoot nemen af. Met BRP+ COD gaan we deze functie uitschakelen, het voordeel is dat de motor sneller zal reageren.
- Uitlaatklepregelaar
Met onze uitlaatklepcontroller kunt u uw uitlaatkleppen op uw gemak openen of sluiten.
U kunt het geluid van de uitlaat versterken of verminderen, ongeacht de rijmodus van het voertuig.
Onze klepcontroller is alleen compatibel met voertuigen met kleppen op het originele uitlaatsysteem.
Prijs afhankelijk van gekozen opties, contacteer ons voor een offerte.
|